ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Θα ήθελα να συγχαρώ ειλικρινά τον φίλο και νέο Πρόεδρο του Εμπορικού Συλλόγου Γρεβενών Χρήστο Παρασκευαϊδη, καθώς και όλα τα νέα μέλη του Δ.Σ., για την εκλογή τους και την ανάληψη ευθυνών στον παλαιότερο Σύλλογο του νομού μας.

Η ιστορικότητα και το κύρος του Ε.Σ.Γ., η αίσθηση του χρέους και η δραστήρια διαδρομή που διακατέχει τους εμπόρους των Γρεβενών, διασφαλίζει την ομαλή πορεία μέσα στους ταραγμένους καιρούς μας.
Πορεία στην οποία πάντα θα είναι συνοδοιπόρος ο Δήμος Γρεβενών.

Οι ευχές μου για κάθε προσωπική πρόοδο και επιτυχία συνοδεύουν εξίσου τον απερχόμενο Πρόεδρο και φίλο Λευτέρη Σαββίδη και τα μέλη του προηγούμενου Διοικητικού Συμβουλίου.

Ο εμπορικός κόσμος των Γρεβενών, είμαι σίγουρος, αντιμετωπίζει το μέλλον με την σταθερότητα του δυναμισμού και τη σιγουριά του οράματος.

Γιώργος Νούτσος
Δήμαρχος Γρεβενών