ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΙΡΗΝΙ

Επίσκεψη Δημάρχου Γρεβενών σε Μικρό και Μεγάλο Σειρήνι

Στο Μικρό και Μεγάλο Σειρήνι βρέθηκε το απόγευμα της Δευτέρας 7-12-2009, ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Νούτσος, συνεχίζοντας τις τακτικές επισκέψεις του στα Δημοτικά Διαμερίσματα και προωθώντας τον ανοικτό διάλογο με τους δημότες.
Στη συζήτηση κυριάρχησαν τα θέματα της ύδρευσης, αγροτικής οδοποιίας και τεχνικών έργων. Ενώ αναλύθηκαν τα έργα που ήδη έχουν εκτελεστεί και παρουσιάστηκαν όσα έχουν δρομολογηθεί.
Το κ. Νούτσο συνόδευαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου κ. Γιάννης Χάτσιος και οι αντιδήμαρχοι Οδυσσέας Βλαχός, Σπύρος Μπασνάς και Κώστας Σιούμπουρας, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Γρηγόρης Φαρμάκης και Δημήτρης Ψευτογκάς, καθώς και ο Πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου Ζήσης Φαρμάκης. Επίσης παρών ήταν ο Τεχνικός Διευθυντής της ΔΕΥΑΓ Νώντας Τοτίδης.