ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Στον Ασπρόκαμπο και στην Μυρσίνη Γρεβενών βρέθηκε ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Νούτσος συνεχίζοντας τις επισκέψεις στα Δημοτικά Διαμερίσματα, την Τρίτη 7-7-2009.
Ο Δήμαρχος Γρεβενών αναφέρθηκε στις υποδομές που ήδη κατασκευάστηκαν, στις αναπλάσεις, την οδοποιία, τον φωτισμό και την ύδρευση.
Δήλωσε χαρακτηριστικά πως με την συνάντηση αυτή με τους δημότες δίνεται η πολλή σημαντική δυνατότητα «να μπορούμε να μιλάμε, κυρίως να ακούμε και βέβαια να προγραμματίζουμε σωστά».
Το κ. Νούτσο συνόδευαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου κ. Γιάννης Χάτσιος και οι αντιδήμαρχοι Δέσποινα Ασλανίδου, Οδυσσέας Βλαχός, Σπύρος Μπασνάς και Κώστας Σιούμπουρας, καθώς και οι Πρόεδροι των Τοπικών Συμβουλίων. Επίσης παρών ήταν ο Γενικός Διευθυντής της ΔΕΥΑΓ κ. Βασίλης Σπάτας.
ΑΣΠΡΟΚΑΜΠΟΣ

ΜΥΡΣΙΝΗ