Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ

Τους Αγίους Θεοδώρους και το Φελλί επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Νούτσος το απόγευμα της Τρίτης 12-5-2009, συνεχίζοντας την περιοδεία στα χωριά του Δήμου.
Το κ. Νούτσο συνόδευαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Γιάννης Χάτσιος, οι αντιδήμαρχοι Δέσποινα Ασλανίδου, Σπύρος Μπασνάς και Κώστας Σιούμπουρας και οι δημοτικοί σύμβουλοι Γρηγόρης Φαρμάκης, Δημήτρης Ψευτογκάς και οι Πρόεδροι των Τοπικών Συμβουλίων.
Ο Δήμαρχος Γρεβενών ενημερώνοντας τους κατοίκους για τα έργα που έχουν ολοκληρωθεί και για το προγραμματισμό που υπάρχει, συζήτησε μαζί τους για όλα τα θέματα που υπάρχουν, τονίζοντας πως «ότι έχουμε πει, θέλουμε να το κάνουμε».
Το οδικό δίκτυο, η ύδρευση, ο βιολογικός καθαρισμός, οι αναπλάσεις πλατειών και τα γήπεδα ήταν μερικά από τα θέματα που τέθηκαν σ’ αυτές τις συναντήσεις εργασίας, όπως τις χαρακτήρισε ο κ. Νούτσος.