Καλωσορίσατε στην επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου Γρεβενών.

Ως Δήμαρχος Γρεβενών σας καλωσορίζω στο δικτυακό τόπο του Δήμου μας. Από τον ηλεκτρονικό αυτό ιστότοπο, θα προσπαθήσουμε να ανοίξουμε ένα ακόμη κανάλι επικοινωνίας με τους δημότες και τους επισκέπτες μας.

Σκοπός μας είναι η άμεση και συνεχής πληροφόρηση του πολίτη, σχετικά με τις υπηρεσίες του Δήμου Γρεβενών, καθώς επίσης η έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση σας σχετικά με όλα τα τρέχοντα νέα, τις ανακοινώσεις, τα έργα και τις εκδηλώσεις που πραγματοποιούνται στο Δήμο μας.

Στόχος μας είναι η καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση σας στα πλαίσια μιας συνεχούς επικοινωνίας και αλληλεπίδρασης.

Σημαντική είναι προς αυτή την κατεύθυνση και η δική σας συμμετοχή και οι προτάσεις σας, τις οποίες και θα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη, για την ενίσχυση της λειτουργικότητας του διαδικτυακού μας τόπου.

Καλή περιήγηση!

Κυριάκος Ταταρίδης