Νέα στήλη στην ιστοσελίδα του Δήμου για τις δράσεις Συλλόγων και Φορέων

Ο Δήμος Γρεβενών στην προσπάθειά του να συνδράμει στην ολοκληρωμένη πληροφόρηση και ανάδειξη των δραστηριοτήτων των συλλόγων, των φορέων και των ομάδων συμπολιτών μας, είτε αυτοί δραστηριοποιούνται στα όρια του Δήμου είτε αλλού, προτίθεται να φιλοξενεί στην επίσημη ιστοσελίδα του τις ανακοινώσεις των δράσεών τους.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστέλλουν την ανακοίνωσή τους στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. όπου μετά την απαραίτητη επεξεργασία θα αναρτώνται σε ειδικό σύνδεσμο στην κεντρική ιστοσελίδα του. Ο Δήμος Γρεβενών δε φέρει καμία απολύτως ευθύνη για το περιεχόμενο των αναρτήσεων καθώς και για τυχόν αλλαγές στα προγράμματα/ χρονολόγια των εκδηλώσεων εφόσον δεν ενημερωθεί εγκαίρως γι' αυτές.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ