Δήμος Γρεβενών: Σε εξέλιξη από το πρωί η ενημέρωση της ΔΕΔΑ για Φυσικό Αέριο (Βίντεο)

Ο Δήμος Γρεβενών σε συνεργασία με τη Δημόσια Επιχείρηση Δικτύων Διανομής Αερίου (ΔΕΔΑ), διοργανώνουν σήμερα Τρίτη 1 Νοεμβρίου 2022, ολοήμερη ενημερωτική εκδήλωση στην Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημαρχείο Γρεβενών, με σκοπό την ορθή και έγκαιρη ενημέρωση των πολιτών για την έλευση του φυσικού αερίου στα Γρεβενά.

Ήδη, δεκάδες ήταν οι ενδιαφερόμενοι καταναλωτές που πληροφορήθηκαν από το πρωί για τα πολλαπλά οφέλη του φυσικού αερίου, όπως είναι η ευκολία στην τοποθέτηση, το χαμηλό κόστος συντήρησης του λέβητα, η σωστή διαχείριση και ο πλήρης έλεγχος του καυσίμου που καταναλώνεται.

Επισημαίνεται ότι η ενημέρωση θα συνεχιστεί σήμερα το απόγευμα από τις 17:00 έως τις 20:00.

Το link του βίντεο

Γραφείο Τύπου