Στο Ειδικό Σχολείο ο Δήμαρχος Γρεβενών για τη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των παιδιών (Φωτογραφίες)

Δώρα και ευχές στις μαθήτριες και τους μαθητές του Ειδικού Σχολείου Γρεβενών πρόσφερε σήμερα Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2022 ο Άγιος Βασίλης, συνοδευόμενος από τον Δήμαρχο Γρεβενών Γιώργο Δασταμάνη και την Αντιδήμαρχο Πολιτισμού, Παιδείας & Αθλητισμού Ιφιγένεια Στεργιούλα.

Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης, ο Διευθυντής του Εργαστηρίου Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Κατάρτισης (ΕΕΕΕΚ) Γρεβενών Κωνσταντίνος Τζάτζης, ευχαρίστησε προσωπικά τον κ.Δασταμάνη για την άμεση υλοποίηση κάθε αιτήματος που έχει απευθύνει η δομή προς τον Δήμο Γρεβενών και με τον Δήμαρχο να υπογραμμίζει από την πλευρά του ότι η Δημοτική Αρχή θα βρίσκεται με θέρμη και πάντα δίπλα στα παιδιά και τους εκπαιδευτικούς του EEEEK.

Εν συνεχεία, ακολούθησε μια όμορφη γιορτή με χριστουγεννιάτικα κάλαντα, παραδοσιακά γλυκίσματα και εγκάρδια «Χρόνια Πολλά», μέσα σε ένα ζεστό, φιλόξενο και άκρως συγκινητικό κλίμα.

Γραφείο Τύπου

Δημάρχου Γρεβενών