Το Δήμαρχο Γρεβενών κ. Δημοσθένη Κουπτσίδη επισκέφθηκε την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2013, στο πλαίσιο εθιμοτυπικής επίσκεψης, ο νέος Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας, Ταξίαρχος Ηλίας Στεφανής.
Στη συνάντηση, που πραγματοποιήθηκε σε ιδιαίτερα φιλικό κλίμα, ο κ. Δήμαρχος συνεχάρη τον κ. Στεφανή για την ανάληψη των...
νέων του καθηκόντων και του ευχήθηκε καλή επιτυχία. Η μέχρι σήμερα επιτυχής πορεία σας τόνισε μεταξύ άλλων, αποτελεί σημαντικό εφόδιο για την επίτευξη των στόχων σας, που δεν είναι άλλος από την ασφάλεια των πολιτών της Δυτικής Μακεδονίας. Ως Δήμος Γρεβενών θα είμαστε κοντά σας στο πραγματικά δύσκολο και σημαντικό έργο σας.
Ο κ. Στεφανής ευχαρίστησε τον κ. Δήμαρχο για τις ευχές του και υποσχέθηκε συνεργασία σε θέματα που έχουν σχέση με το Δήμο Γρεβενών.
Ο Δήμαρχος προσέφερε στον κ. Στεφανή εκδόσεις με ομορφιές του τόπου μας.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΔΗΜΑΡΧ. ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΟΥΠΤΣΙΔΗ 2011-2014