Τς Απουκράς Μαν΄τάρα: Με πρωταγωνιστές τα μικρά παιδιά η εκδήλωση «Τσικνοπέμπτη στο Πάρκο των Μανιταριών» (video και φωτογραφίες).

Τς Απουκράς Μαν΄τάρα:  Με πρωταγωνιστές τα μικρά παιδιά η εκδήλωση «Τσικνοπέμπτη στο Πάρκο των Μανιταριών» (video και φωτογραφίες).

Με μεγάλη επιτυχία και με «πρωταγωνιστές» τα μικρά παιδιά ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Πέμπτης η εκδήλωση «Τσικνοπέμπτη στο Πάρκο Μανιταριών», που συνδιοργάνωσαν ο Δήμος Γρεβενών, η ΠΕ Γρεβενών και το Κέντρο Πρόληψης Ορίζοντες.  Μια εκδήλωση, η οποία, ουσιαστικά, σηματοδότησε και την επίσημη έναρξη των φετινών Αποκριάτικών Εκδηλώσεων του Δήμου Γρεβενών «Τς Απουκράς Μαν΄τάρα».

Παρακολουθήστε, στον σύνδεσμο που ακολουθεί, όμορφα πλάνα από την εκδήλωση που ήταν αφιερωμένη στα παιδιά.

Attachments:
Download this file (1.jpg)1.jpg[ ]364 Kb